sobota, 21 marca 2015

Witajcie.Przepraszam ze nie pisalam przez taki dlugi okres ale nauka ciezka rzecz.No coz a zatem troche zdjec.

Koszulka Sinsay

niedziela, 1 lutego 2015

Najlepsze moim zdaniem galerie.

Cześć!
Przedstawie Wam liste najlepszych według mnie galerii.
1.Arkadia-Warszawa
2.Riviera-Gdynia Orlowo
3.Orłowo-Orłowo
4.Mazovia-Płock
5.Łódzka-Łódź

Pudrowy róż-kolor sezonu

Wczoraj byłam w galerii w Orłowie "Klif" na wystawach i w sklepach królował pudrowy róż.Rurki,koszule,sukienki,marynarki,spódniczki,buty,torebki były przeważnie w tym kolorze.A zatem ubierajmy sie w cukierkowe kolory.

Pozdrawiam:-)

sobota, 31 stycznia 2015

ODWIEDZAJCIE MOJEGO BLOGA!!!!!!!!!!!!

ODWIEDZAJCIE MOJEGO BLOGA!!!

Wieczorowe suknie

Cos dla wielbicielek ekstrawagancji.Suknia wieczorowa z bohoboco.Do niej konieczne czarne szpilki.

Elegancja

Dzis mowa o elegancji.W dzisiejszym poscie sukienka z Bohoboco.Elegancka i szykowna.

piątek, 30 stycznia 2015

Koszule&Spodnie

W dzisiejszym poscie pokaze Wam super stylizacje.W rolach pierwszo-planowych wystepuja spodnie
i koszule.Wszystkie mamy je w szafie.Przedstawie Wam komplet z Zary(oczywiscie).
Mozemy zalozyc buty sportowe jak i szpilki.
Pozdrawiam.