sobota, 21 marca 2015
niedziela, 1 lutego 2015
Najlepsze moim zdaniem galerie.
Cześć!
Przedstawie Wam liste najlepszych według mnie galerii.
1.Arkadia-Warszawa
2.Riviera-Gdynia Orlowo
3.Orłowo-Orłowo
4.Mazovia-Płock
5.Łódzka-Łódź
Przedstawie Wam liste najlepszych według mnie galerii.
1.Arkadia-Warszawa
2.Riviera-Gdynia Orlowo
3.Orłowo-Orłowo
4.Mazovia-Płock
5.Łódzka-Łódź
Pudrowy róż-kolor sezonu
Wczoraj byłam w galerii w Orłowie "Klif" na wystawach i w sklepach królował pudrowy róż.Rurki,koszule,sukienki,marynarki,spódniczki,buty,torebki były przeważnie w tym kolorze.A zatem ubierajmy sie w cukierkowe kolory.
Pozdrawiam:-)
Pozdrawiam:-)
sobota, 31 stycznia 2015
piątek, 30 stycznia 2015
Koszule&Spodnie
W dzisiejszym poscie pokaze Wam super stylizacje.W rolach pierwszo-planowych wystepuja spodnie
i koszule.Wszystkie mamy je w szafie.Przedstawie Wam komplet z Zary(oczywiscie).
Mozemy zalozyc buty sportowe jak i szpilki.
Pozdrawiam.
czwartek, 29 stycznia 2015
Szyk i klasa
Cos dla fanek czerni i mroku oraz szyku i klasyki...a mianowicie KOMBINEZON!!!Piekny,klasyczny,elegancki idealny na spotkanie i luzniejsze wydarzenia.Po prostu idealny.Oto on mozemy kupic go w zarze.Czarne szpilki idealnie go dopelniaja.Mozemy wybrac do niego czerne dlugie kolczyki.
Pozdrowienia
Pozdrowienia
Kolekcja 2015
Tej zimy na wybiegach przewaznie pojawiaja sie rurki oraz marynarki.
Proponuje styl elegancki z ZARY.Jest idealny na biznesowe spotkania,na uroczysta kolacje czy chocby na przechadzke po parku.DZIEWCZYNY MUSICIE GO MIEC!!!
Nie mozemy zapomniec o stylowych dodatkach w tym przypadku idealne beda perlowe kolczyki i delikatny wisiorek.
Proponuje styl elegancki z ZARY.Jest idealny na biznesowe spotkania,na uroczysta kolacje czy chocby na przechadzke po parku.DZIEWCZYNY MUSICIE GO MIEC!!!
Nie mozemy zapomniec o stylowych dodatkach w tym przypadku idealne beda perlowe kolczyki i delikatny wisiorek.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





