czwartek, 29 stycznia 2015

Szyk i klasa

Cos dla fanek czerni i mroku oraz szyku i klasyki...a mianowicie KOMBINEZON!!!Piekny,klasyczny,elegancki idealny na spotkanie i luzniejsze wydarzenia.Po prostu idealny.Oto on mozemy kupic go w zarze.Czarne szpilki idealnie go dopelniaja.Mozemy wybrac do niego czerne dlugie kolczyki.
Pozdrowienia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz